Skip to Content
Mushrooms
(Lions mane, King, Blue Oyster) (Price per lb.)
9.90 9.9 USD
Natural Homemade Peanut Butter
Price per case (12 8oz jars per case)
66.00 66.0 USD
Onions (Thumb Sized)
Price per bundle (5-6 onions per bundle)

Various varieties
2.75 2.75 USD
Pasture-Raised Chicken
Various Varieties
0.00 0.0 USD
Pasture-Raised Turkey Drumsticks
(price per lb., 2 drumsticks per pack)
6.60 6.6 USD
6.60 6.6 USD
Pasture-Raised Whole Turkey
(price per lb, weight ranges 8-20 lbs.)
7.70 7.7 USD
Pea Shoots
price per oz.
1.10 1.1 USD
Strawberry Jam
Price per jar (8 oz. jar)
4.40 4.4 USD
Wild Edible Flowers
Price per 1/3 paper bag
12.00 12.0 USD
Wood Nettles
price per oz.
8.80 8.8 USD